Nasıl Üretiyoruz

İnsan sağlığını sekteye uğratacak etkilerin başında, hava yolları vasıtası ile vücuda giren virus, bakterileri ve kimyasalların yol açtığı rahatsızlıklar gelmektedir.
 
Maske Üreticileri Türkiyedistribütörlüğünü üstlenen firmamız, tamamen steril koşullarda ürettiği %95 koruyucu solunum ve tıbbi maskeler ile hem solunum yollarını, hem de toplumsal sağlığı muhafaza edecek çözümler geliştirmektedir.
Olası salgınların seyrini değiştirmek, karşılıklı bulaşıcılığının önüne geçmek, havadaki mevcut zararlı partikül ve kokuların vücutla temasını engellemek adına etkin rol oynayan maskelerimiz, kullanılacak alanların özelliklerine göre çeşitlenmekte olup, micron değerlerine göre alternatiflere ayrılmaktadır.
 
Maske üreticileri olarak hizmet prosedürümüzde ilk sırayı daima hijyenik maske üretimi almakta olup, sektörün getirdiği yeniliklerini takip ederek, son teknoloji donanımlarımız ile birinci sınıf, profesyonel maske imalatlarının altına imzamızı atmaktayız.
Yüz yapısına uygun, ağız ve burnu tamamen kavrayacak biçimde, ventilli ve ventilsiz imalatlarını gerçekleştirdiğimiz maskelerimiz, mevzuata uygun kalite standartlarına sahip dayanıklılık ve koruyuculuk özelliklerine sahiptir.
 
Maske Üreticileri İstanbulbayiliğimiz ile Türkiye'nin dört bir yanına üretimlerimizi ulaştırarak, kaliteli, dayanıklı ve çok seçmeli maskelerimizi, başta tıp olmak üzere pek çok sektörün ihtiyaçlarına sunuyor ve extra beklentilerini karşılıyoruz.